Implică-te & alătură-te Asociației

Centre, incubatoare și grupuri locale de Blockchain

Timișoara
în curând

Cluj Napoca
În curând

București
În curând

Devino voluntar

Devino membru al Asociației Blockchain Romania

1.​ Dacă dorești să devii un expert afiliat, descarcă, listează, completează și semnează Formularul de Adeziune pentru persoane fizice și trimite-ni-l împreună cu o poză reprezentativă și copia unui act
de identitate al tău prin e-mail la  sau prin poștă la biroul din Timișoara, str. Gheorghe Doja nr.11​, cod postal 300196.

Reprezinți o Societate, Asociație, Organizație?

1. Descarcă, listează, completează și semneazăFormularul de Adeziunepentru companii alegând una din cele 2 variante ale taxei de membru cu care veți contribui la activitățiile Asociației în calitate de membru.

2. Trimite-ne Formularul de Adeziune completat, semnat și ștampilat împreună cu un copia/poza unui act de identitate al reprezentatului societății prin e-mail la sau prin poștă la biroul din Timișoara, str. Gheorghe Doja nr.11, cod postal 300196.

3. Faceți prima plată lunară a taxei de membru în cel mult 7 zile de la semnare, către unul din conturile:

Date fiscale: ASOCIATIA BLOCKCHAIN ROMANIA
Cod fiscal (CUI):

Cont bancar RON: RO81 BACX 0000 0016 6543 9001 – Unicredit Bank
BTC: 3KXtcCbZX7Rb81mMEnSCgZakThfSDzdCwr
ETH: 0x7f0256D80b1d262cb66aF342763d89F981321BE

STANDARD

PREMIUM

Reprezentarea intereselor în zona de public affairs, în raport cu autoritățile competente

Promovarea în cadrul tuturor evenimentelor organizate și pe toate canalele media pe care le avem la dispoziție (TV, publicatii, etc).

Facilitarea conexiunii cu mediul academic

Servicii de resurse umane

Drept de vot în AGA

Posibilitatea de participare în delegații organizate cu scopul atragerii de finanțări sau facilitarea atragerii de finantare

Servicii de marketing pentru ICO-uri la prețuri promoționale

Consultanță tehnică și/sau de business pentru identificarea oportunităților în zona blockchain pentru companiile care doresc să implementeze o arhitectură blockchain în propria organizație.

STANDARD

PREMIUM

Facilitarea conexiunii cu mediul academic

Servicii de resurse umane